Zobacz profil

(6 opinii)

Andrzej Kałużny Profil zweryfikowany

Inne

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

-oczyszczalnia ścieków i szamba, - odwodnienia

Szczegóły Ukryj szczegółyZobacz profil

(5 opinii)

EURO-PIANA Wojciech Żerański Profil zweryfikowany

Inne

kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Szczegóły Ukryj szczegóły

Zobacz profil

(10 opinii)

GazEko Serwis pieców gazowych Profil zweryfikowany

Instalacje

dolnośląskie

Viessmann, Vaillant, Termet, Saunier Duval, Ariston, Brotje, Junkers, Ferroli, Beretta, Baxi, Fondital, Sime, Immergas, Euro Term - przeglądy techniczne, konserwacje, usuwanie awarii, usuwanie usterek, serwis, naprawy, czyszczenie urządzeń, pierwsze uruchomienia, wymiany części, montaże pieców gazowych, demontaże starych kotłów i wymiana na nowe urządzenia, sprawdzanie szczelności gazowej, analiza spalin, odpowietrzanie instalacji, montaże i konfiguracja regulatorów temperatury pokojowej, sprzedaż nowych kotłów (pieców) gazowych Viessmann, Vaillant, Termet i innych. Bezpieczne i ekonomiczne ogrzewanie gazowe. Zadbamy o Twój kocioł lub piecyk gazowy (junkers). Obsługujemy Klientów z Wrocławia i bliskich okolic. - solidnie i fachowo - krótkie terminy - bezpłatny dojazd na terenie Wrocławia - punktualnie i uczciwie - miła obsługa Klientów - wystawiamy rachunki/paragony/FV/protokoły serwisowe Niemal wszyscy wiedzą, że coroczna konserwacja i czyszczenie kotłów gazowych to realne korzyści: •najwyższe bezpieczeństwo domowników •zmniejszenie ryzyka drogich napraw i nieprzewidzianych usterek •przedłużenie żywotności urządzeń grzewczych •komfort użytkowania, •niższe rachunki za gaz ale przed sezonem grzewczym nie każdy o tym pamięta. Umów się na przegląd techniczny jeszcze dziś i bądź przygotowany na kaprysy pogody. - Atmosferyczne kotły gazowe z otwartą komorą spalania* Atmosferyczne kotły gazowe z zamkniętą komorą spalania (turbo)*kotły jednofunkcyjne* kotły dwufunkcyjne* kondensacyjne kotły gazowe*gazowe podgrzewacze wody*przepływowe podgrzewacze wody*junkersy*termy Serwis Viessmann Vaillant Termet Saunier Duval Ariston Junkers Ferroli Beretta Brotje Immergas Euro Term zapraszam:)

Szczegóły Ukryj szczegóły


Zobacz profil

(7 opinii)

Krystian Winnicki Profil zweryfikowany

Ściany

śląskie

Witam Serdecznie Oferujemy kompleksowe usługi remontowe zarówno mieszkań jak i domów prywatnych. Decydując się na nasze usługi możesz liczyć na fachowe doradztwo i rzetelnie wykonaną prace. Zadzwoń i sam się przekonaj Umów się na nie zobowiązujące oględziny i wycenę zostań kolejna zadowoloną osobą. Firma z długoletnim doświadczeniem w branży świadczy usługi z zakresu układania kamienia naturalnego i elewacyjnego.Oraz kostki brukowej OFERUJEMY: Fasady, schody, parapety, kominki, posadzki, chodniki, ogrodzenia, blaty meblowe, grille, aranżacja tarasów, impregnowanie. Pracujemy na każdym kamieniu. Służymy pomocą przy doborze kamienia jak i przy braku koncepcji na realizację. Wybierając nasze usługi będą mieli Państwo gwarancje dokładności oraz fachowego wykonania powierzonej pracy. Wykonuje również kompleksowe prace elewacyjne ocieplanie budynków na markowych materiałach renomowanych firm konkurencyjne cenny za usługę Mogę na e-maile wysłać wszystkie nasze wykonane elewację jak i inne wykonywane prace przez naszą firmę Wykonujemy również wszelkie drobne naprawy na życzenie klienta serdecznie zapraszam Masz bałagan w piwnicy w garażu w ogrodzie czy na działce A wiecznie ci na to brak czasu zadzwoń 24 godzine Pogotowie Awaryjne Usówamy Wszystkie Usterki i Awarie UWAGA Możliwość Świadczenia Wszystkich Usług na RATY Wystawiamy Gwarancje na Świadczone Usługi Wystawiamy Faktury Kontakt od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 00 do 22 00 ZAPRASZAM ZAPRASZAM ZAPRASZAM Zadzwoń i zostań kolejną zadowoloną osobą.

Szczegóły Ukryj szczegóły