Rejestracja użytkownika

Lub skorzystaj z formularza poniżej

Akceptuję regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lafarge Cement SA z siedzibą w Małogoszczu, ul. Warszawska 110, w celach marketingowych, zgodnie z RODO. Zgoda jest dobrowolna. Przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w każdym czasie (przetwarzanie danych osobowych odbywa się do momentu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Lafarge Cement SA z siedzibą w Małogoszczu, ul. Warszawska 110, drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie w serwisie adres e-mail, informacji handlowych dotyczących produktów i usług, a także informacji o nowościach, ogłoszeniach, newsletterach, ankietach i badaniach satysfakcji, zaproszeniach na programy (np. szkolenia, programy promocyjne), wydarzeniach dla klientów oraz innych wydarzeniach oferowanych przez Lafarge Cement SA oraz spółki powiązane, w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U z 2013 r., poz. 1422 ze zm).

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Lafarge Cement SA z siedzibą w Małogoszczu, ul. Warszawska 110, treści dotyczących oferty (produkty i usługi), Lafarge Cement SA oraz spółek powiązanych , a także informacji o nowościach, ogłoszeniach, ankietach i badaniach satysfakcji, zaproszeniach na programy (np. szkolenia, programy promocyjne), wydarzeniach dla klientów oraz innych wydarzeniach oferowanych przez Lafarge Cement SA oraz spółki powiązane, na podany przeze mnie w serwisie numer telefonu, w rozumieniu Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz.U z 2014r., poz.243 ze zm.)

mojaekipa.pl to najlepszy wybór

Co zyskujesz korzystając z mojaekipa.pl?

  • Wyszukiwarkę fachowców w Twojej lokalizacji - w województwie lub w pobliżu
  • Komunikator do nawiązywania kontaktów ze specjalistami z branży budowlanej
  • Możliwość oceny i skomentowania wykonanych usług

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace:

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct ()

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: