FAQ

Zebraliśmy najważniejsze zagadnienia dotyczące działania aplikacji. Jeżeli masz inne pytania lub opinie napisz na adres mail: info@mojaekipa.pl.

Aplikacja

Fachowiec

 • Czy profil fachowca jest darmowy?
  Tak, profil fachowca jest darmowy. Wykonawcy nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z użytkowaniem aplikacji i serwisu.
 • Jak edytować swoje dane?
  Wszystkie dane podawane w formularzu rejestracyjnym można edytować. Wystarczy wejść do zakładki Mój Profil > Edytuj dane, nanieść i zachować zmiany.
 • Jak wystawić / wycenić usługę?
  Swoje usługi możesz wystawiać i wyceniać w komunikatorze wbudowanym w aplikację. Konwersację z fachowcem może zacząć wyłącznie klient poprzez zadanie konkretnego pytania, dotyczącego wyceny pracy, którą ma do wykonania. Jako fachowiec możesz odpowiedzieć wystawiając usługę wraz z opisem i zakresem działania, terminem realizacji oraz podać wycenę zlecenia w przedziale cenowym od – do. Gotową ofertę wystawia się czerwonym przyciskiem z plusem.
 • Klient odrzucił ofertę? Co zrobić?
  Klient po zapoznaniu się ze szczegółami propozycji może przyjąć lub odrzucić ofertę. Jeśli oferta nie została przez niego zaakceptowana, poprzez komunikator można dopytać się o powody takiej decyzji i renegocjować warunki ewentualnej współpracy.
 • Czy mogę anulować wystawioną ofertę?
  Możesz anulować wystawioną ofertę, jeśli wcześniej nie została zaakceptowana przez klienta. W przypadku gdy klient potwierdził chęć realizacji pracy nie można wycofać się ze zlecenia.
 • Czym jest Galeria Prac?
  Galeria Prac to unikalna funkcjonalność aplikacji – miejsce, w którym możesz dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac remontowo-budowlanych tak, aby klienci widzieli jakość Twoich usług.
 • Jak mogę zarządzać zdjęciami w Galerii Prac?
  W Galerii Prac możesz dowolnie zarządzać zdjęciami: dodawać, usuwać, edytować umieszczone przez siebie fotografie zrealizowanych projektów.

Klient

 • Jak wyszukać fachowca?
  Aby wyszukać fachowca musisz zalogować się do serwisu lub aplikacji. Wykonawców możesz szukać przez wpisanie do wyszukiwarki zakresu prac i miejsca, w którym będą one wykonywane. Jeśli masz włączone usługi lokalizacyjne lub zezwolisz na geolokalizację, wówczas możesz szukać fachowców, którzy znajdują się w Twoim pobliżu. Informacje o nich wyświetlają się na mapie okolicy.
 • Jak skontaktować się z fachowcem?
  Jako klient, po zalogowaniu się na swoje konto możesz rozpocząć rozmowę z fachowcem klikając w przycisk „Napisz” znajdujący się w profilu każdego z fachowców. Rozmowy odbywają się przez komunikator wbudowany w aplikację i serwis. Możesz również wyświetlić numer telefonu fachowca i skontaktować się z nim.
 • Czy mogę skontaktować się z fachowcem telefonicznie?
  Rozmowa telefoniczna z fachowcem możliwa jest po kliknięciu w przycisk z ukrytym numerem telefonu.
 • Jak poprosić fachowca o wycenę zlecenia?
  Odezwij się do wybranego fachowca przez komunikator. Zadaj pytania dotyczące usługi, której potrzebujesz w danej chwili, podając zakres prac, terminy w których ma być wykonywana i tym podobne szczegóły.
 • Czy mogę odrzucić ofertę przygotowaną przez fachowca?
  W przypadku gdy propozycja złożona przez fachowca Ci nie odpowiada, możesz ją odrzucić. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Anuluj”. Pod przyciskiem „Szczegóły” znajdziesz bliższe informacje dotyczące tego zlecenia przedstawione przez fachowca.
 • Jak wystawić komentarz?
  Po wykonaniu zleconych przez Ciebie prac możesz wystawić opinię fachowcowi, z którym współpracowałeś. W zakładce Mój Profil znajdują się wysłane zapytania i lista wycenionych usług. Każdą z wykonanych prac możesz ocenić gwiazdkami oraz dodać komentarz. Twoja ocena może pomóc w wyborze rzetelnych fachowców innym osobom.